81vrvrqzsyamkmbpe6p5

​DŮVOD - jak ven z autismu

Video kurz o tom, jak se náš syn zbavil autismu. A co všechno nám pomohlo.

DŮVOD - jak ven z autismu

Tento přes hodinu trvající kurz je pro rodiče, kteří neberou diagnózu autismu, jako nevyléčitelné dogma. Tento kurz je pro rodiče, kteří chtějí pomoci svým dětem se výrazně zlepšit nebo i vystoupit z autismu.
Najdete tu dietu, která byla zásadní pro uzdravení střev, zažívání a obnovu imunitního systému našeho syna. Najdete tu, jak nám v praxi fungovala domácí (k dítěti přátelská terapie) the Son-Rise Program. A mnoho dalšího, co nám pomohlo při návratu našeho syna z autismu.


Course Curriculum


  ZKUŠENOSTI S DOKTORY
Available in days
days after you enroll
  HANDLE
Available in days
days after you enroll
  MOŘSKÁ VODA - přírodní zdroj minerálů
Available in days
days after you enroll
  ZÁVĚR
Available in days
days after you enroll

REFERENCE


"Když jsem se dozvěděla o Gabriele Llewellyn a jejím příběhu, zajásala jsem. Pracuji s dětmi s autismem už 18 let v ČR i v zahraničí a vždy jsem moc ráda viděla, když zkušený rodič, který výrazně pomohl svému dítěti s autismem, chce sdílet svoji zkušenost s ostatními rodiči. V České republice stále někdo takový chyběl. Až po nějaké době jsem zjistila, že pod cizím jménem se skrývá česká maminka, která pomohla svému synkovi s diagnozou autismu natolik, že se ocitl mimo autistické spektrum. Většina takových rodin chce zachovat soukromí svoje a dítěte (což je velice pochopitelné), ale Gábina se naštěstí rozhodla jinak. S Gábinou jsem následně udělala několik vebinářů pro česky i anglicky hovořící rodiče a také jsme natočili pár videí na různá užitečná témata. Bezesné noci, strach o budoucnost vlastního dítěte, to jsou věci, o kterých já mohu pouze teoretizovat, ale Gábina je prožila na vlastní kůži. Jsem moc vděčná, že ji tu máme."

Linda Cecavová
Certifikovaná dětská facilitátorka Son-rise programu (Česká Republika)
www.srp-terapeut.cz


"Milá Gábino, jsem moc vděčná, že ses nám objevila v životě a že se dělíš s ostatními o váš životní příběh. Vaše zkušenosti jsou pro nás moc cenné. Dík moc za všechna videa a tipy a také moc děkujeme, že jsi byla už dvakrát na našem měsíčním setkání a reagovala jsi na všechny otázky od dalších rodičů. Mám velkou radost, že je Tommy už mimo autistické spektrum a obdivuju, co všechno jste v životě změnili a jak jste se přizpůsobovali, abyste Tommymu vytvořili co nejláskyplnější prostředí a prostor pro jeho rozvoj. Obzvlášť díky za tipy ohledně výživy - neznám tady u nás nikoho tak zapáleného jako jsi ty 😀"

Barbora Chuecos (Česká Republika)


"Jako všichni i my sháníme informace a zkušenosti. Seznámili jsme se s Gabrielou, velmi ochotnou podělit se o své zkušenosti. Má webové stránkywww.parentautism.com a provozuje FB stránky Parent Autism. Nabídla nám konzultaci přes Skype. Gabriela je velmi sympatická, milá a energická. Počáteční nervozita byla pryč a hned jsme měli pocit, že mluvime s dobrým přitelem. Zrovna jsme začínali s dietou a tak nam velmi pomohly jeji rady o stravě, fungování těla a propojení střev a mozku. Protože Gabriela dělala se svým synem Son-Rise Program tak i tady pro nás jsou její zkušenosti a rady cenné. Zkoušeli jsme, co nám doporučila a zabírá to skvěle. Za nás vřele doporučujeme"

❤️Veronika a Milan Pečínkovi (Česká Republika)


"Z příběhu Tommyho čerpám naději od chvíle, kdy jsem se o něm dozvěděla z webových stránek jeho mámy Gábiny. Hned jsem zatoužila Gábinu a Tommyho poznat osobně. Přání se mi splnilo a z našich setkání dokonce vznikly už 3 rozhovory na náš youtube kanál.. Gábina je pro mě inspirací hlavně pro její osobní zkušenost. Neteoretizuje. Všechny autistické obtíže, se kterými se u syna setkáváme, prožila se svým synem také a ukazuje, že nic není ztraceno. Tommy je dnes nesmírně milý, komunikativní a chytrý kluk, který si s naším Davídkem krásně hrál a dojalo mě, když ho Davídek držel za ruku, to byl opravdu historický okamžik. Gábina by mohla vše, co souvisí s bývalým stavem svého syna jednou pro vždy s úlevou uzavřít. Velmi si vážím toho, že to neudělala a všechny své zkušenosti předává dál."

Kristina Vochočová, youtube kanál: Z autismu se nezblázníme! (Česká Republika)


"Tato slova píši s velkou láskou a respektem ke Gábince, která mi velmi pomáhá v cestě Autismem, kterou prožíváme s naším synem, človíčkem, který si zaslouží prožít krásný a šťastný život. Cesta Autismem je jako pohádka. Pohádka, kterou prožíváme den po dni. Je to dlouhá cesta, ve které se dost často ocitáme na rozcestí, nevíme zda se vydat doprava, či doleva a pak se zjeví dobrá sudička, která pomůže člověku s rozhodnutím, kam se vydat a opět ho přiblíží ke šťastnému konci. Tou sudičkou není nikdo jiný, než Gábinka. Děkuji!!!"

Jana H. (Česká Republika)


"Konzultace s Vámi mně velmi pomohla, je to jako vidět světlo na konci tunelu a hlavně - snad teď budu trpělivější, když vidím, že jste ze začátku postupovali velmi pomalu a přesto se dostali až na samý konec. Člověk potřebuje neustále motivaci, aby měl sílu vytrvat ve všem, co dělá. Naštěstí už máme spoustu věcí rozběhnutých (dieta, Son-Rise, výživové doplňky), takže teď zbývá jen věřit, že to naše dcera dokáže. Jste pro mě velkou inspirací a podporou."

Lucie Březková (Česká Republika)


"Ked clovek pocuje slovo autizmus u svojho milovaného dietata, a pocit ze svet a jeho zivot sa skoncil...Ze dieta nikdy nebude zit a fungovat normalne...Plne srdce zufalstva,plna hlava otazok,plny clovek neistoty...A co nase zdravotnictvo a terapeuti? Vsetci nas tlacia do akychsi extremne drahych ABA terapii, komunikacnych kartickovych terapii a tvrdia Vam ze ak toto vsetko nebudete robit, a platit tak buducnost Vaseho dietata je katastrofalna a nic dobre ho nečaká...A tak sme pred rokom a pol zacali kolotoc, ABA terapii, komunikacnych terapii, specializovanych logopedii...No co povedat? Kopec penazi v haji, nervy v haji, mama unavena, dieťa unavene a pretazene z vecneho jazdenia hore dole po svete z terapie na terapiu, kde ho navyse nutia robit to, co nechce, nasilu a neoblomne cez obrovsky plac a samozrejme za odmenu ako v cirkuse😀 Navyse za zavretymi dverami, a Vy pridete domov s vyplazenym jazykom a co je na tom najlepsie??? Netusite co s dietatom a po celom tom odplakanom, odjazdenom a odbehanom roku, vidite len male vysledky...Vtedy som si povedala ze stacilo a vyhladala Gabiku...Cloveka,ktory ma chape ako matku autistickeho dietata...To bolo pre mna tak uzasne zistenie! Pocit ulavy...Vypocula ma, pochopila...presne vedela o com hovorím...Presne vedela, ako sa citim! Gabika je clovek ktory sa rozhodol vyliecit svoje dieta z autizmu, ale nie vozenim hore dole a minanim velkych kopcov penazi za ne, ale vlastnou pracou, vlastnym usilim a tym ze sa venovala syncekovi nonstop v ramci programu Son-Rise, ako aj v ramci stravy...Pekne a trpezlivo mi vsetko ohladom programu vystvetlila...Poposielala linky, odkazy, poradila stravu aj vyzivove doplnky...Ale najma urobila to nezistne a s laskou...Pretoze to je sposob ako sa prihovara rodicom tychto "netypickych" deticiek....Vdaka Gabike a jej podpore, jej optimizmu som pochopila ze moje dieta nie je cudne, chore alebo navzdy uzavrete vo svoj vnútri, ale ze moje dieta je v prvom rade jedinecne a uzasne take ake je, a ze ja som tou prvou a jedinou osobou, ktora mu ma ukazat ako tieto svoje vlastnosti vyuzit a ukazat okolitemu svetu...Dakujem Gabike za toto vsetko, za nadej, pokoj a odhodlanie ktore mi dodala. Za jej trpezlivost a za to ze nadalej zotrvava s nami spojeni a odpovie vzdy na kazdu moju otazku a nejasnosti. Je velkym prinosom pre nas maly autisticky svet a aj ten okolo neho."

Petra G. (Slovensko)


"Rozhovor s Gabrielou má opäť niekam posunul, predovšetkým preto, že je pre mňa veľkou inšpiráciou. Dodala mi veľa síl, motivácie a presvedčenie pokračovať a nezdavat sa ��. Som jej vďačná za každú zodpovedanu otázku, ktorú nemusím hodiny googlit. Odpovedá rychlo, k veci a hlavne nemám pocit, že by som ju obťažovala. Práve naopak, rada sa podelila o svoje skúsenosti, poradila, a to bez nároku na peniaze. Vieme aké nákladné je zabezpečiť našich deťom všetko čo potrebujú. Preto je to v dnešnej dobe vzacnost. Veľké dakujem"

�� Katarína K. (Slovensko)


"Milá Gabi, je to rok a čtvrt, co jsme začali s Markétkou pracovat. Vím, ze ještě nemáme vyhráno, ale věřím, že vše dobře dopadne. Markétka udělala obrovský pokrok. Začíná mluvit, sdílí, lepší se oční kontakt.... i když jsme nedělali přímo Son-Rise, chtěla jsem ti strašně moc poděkovat. Za tvoje rady a podporu. Pomohla jsi mi vždy, když jsem byla na dně. Děkuji hlavně za rady ohledně diety. Bez té bysme se, myslím, také neobešli. Měj se krásně"

��Magda C. (Česká Republika)

Your Instructor


Gabriela Llewellyn
Gabriela Llewellyn

Gabriela is the mother of a eight year old boy, and with her husband, went through the initial shock of discovering that their son had autism when he was three.

Having no previous knowledge of autism, they immediately adopted a solution-focused approach and went out of their way to learn everything possible about it, and how it could be beaten. They quickly learned that the support offered by the traditional medical system was not enough for them.

Some approaches have been effective while others have not. In the REASON course, Gabriela shares everything she has learned about what took her son from his own little world, to being a happy and healthy little boy who now shares joy with his family and friends every day.

Gabriela's son woke up to a new dawn and his future looks bright. No autistic child is the same, but if only some of what is contained in the REASON course can help change your child's life for the better, isn't that worth considering?

After years of successfully recovering her son from autism, Gabriela has now published a book called "To Autism Parents With Love", which is available on Amazon.

She has also created this course for Autism parents. In over 70 minutes, the REASON course gives solution-focused and open-minded Autism parents the advice and guidance they want, to help build a better life for their child. It's one of the most realistic, practical and helpful courses available for Autism parents.


Frequently Asked Questions


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Get Started Now!